Мрій та Досягай

Impact Force та ООН Жінки запускають нову освітню програму для українських жінок-переселенок в Україні та Польщі. Мрій та Досягай – жіноча освітня онлайн академія, запроваджена Impact Force та ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, для українських жінок-переселенок в Польщі та внутрішньо переміщених осіб в Україні. Комплексна освітня програма спрямована на охоплення ключових аспектів створення та розвитку онлайн-бізнесу або зростання вже наявного бізнесу.

Онлайн академія надасть жінкам глибокі знання та розуміння процесу побудови бізнесу в Інтернеті з нуля або перехід з офлайну до онлайну, розвитку власних брендів в Інтернеті, пошуку аудиторії, нових клієнтів та нових ринків. Програма запропонує освітні, фінансові та менторські можливості для 80 переміщених українських жінок в Польщі та Україні, а також онлайн-ресурси та ініціативи для розбудови спільноти для всіх українських жінок, які зацікавляться програмою.

Основна мета проєкту полягає у наданні українським жінкам необхідних підприємницьких та цифрових навичок для покращення їхнього рівня життя, підвищення економічної самодостатності та забезпечення фінансової стабільності.
ДЕТАЛІ ПРОГРАМИ:

Процес відбору учасниць буде складатись з двох етапів: технічного та фінального.

Хочеш взяти участь? Зареєструватись
Відбір учасниць:

Етап 1: Технічний відбір. Усі учасниці, які відповідають вимогам, будуть запрошені приєднатися до спільноти програми на Facebook і будуть додані до списку розсилки, щоб отримувати найновішу інформацію та матеріали програми.

Критерії технічного відбору:

Етап 2: Фінальний відбір відбудеться одразу після закінчення технічного відбору. За результатами фінального відбору буде визначено 80 жінок (40 з України та 40 з Польщі), які будуть обрані для участі в програмі на основі наступних критеріїв:

Прийом заявок завершено. Більше деталей щодо перебігу освітньої програми дізнавайтесь в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Ця публікація підготовлена в рамках освітньої програми “Мрій та Досягай”, що здійснюється Impact Force за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії.

Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цього видання і не обов’язково відображають погляди Уряду Японії, Уряду Австрії та ООН Жінки. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори/авторки  та упорядники/упорядниці видання.

НОВИНИ

Innovations for Mine Action and Future Security: Insights from Davos Read More >
"ReStart Mindset" program for women defenders of Ukraine starts in Kyiv in February Read More >